Testovací deska HiFi názory

Prostor pro milovníky poslechu LP
Odpovědět
jacq
Příspěvky: 197
Registrován: 24 lis 2010 10:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od jacq »

bobolix píše:Tak jsem dostal nabídku z GZ. Volil jsem malounko luxusnější provedení, 180 gramů, obal překládací, a úplně holá výrobní cena vychází cca 213 Kč za kus s DPH. Dá se ale předpokládat, že koncová cena by měla zůstat v rozmezí 250 až 300 Kč za kus bez mailingu s tím, že kdo bude mít zájem, bude si to moci vyzvednout osobně.
Mi to pripada docela jasne a suma 250-300 neni nejak velky rozptyl, ne? Bohuzel ted fakt nemam moc cas, dovolenkova sezona pro me znamena, ze pracuju na vecech, pres ktere neni jindy cas, ktere se za rok vzdy nashromazdi. Jinak bych nasel ten googledoc, ve kterem je seznam clenu a obeslal bych je pres SZ. Jestli se nekdo nudi, smele do toho ;)

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1306
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od lidumil »

S cenou 250-300 snad každý počítal, takže v tom nevidím problém, pokud to bude pro nastavení poslechem.

Uživatelský avatar
bobolix
Příspěvky: 69
Registrován: 24 led 2012 22:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od bobolix »

Provede se přezkoumání, jak by cena dopadla při zredukování nákladů na grafiku. Černobílý jednoduchý obal, vložený list s popisem a možná protraktorem - pokud to Rowing pustí. Pak bude s cenou jasno a bude se zjišťovat, kolik toho lidi budou doopravdy chtít. Stále si myslím, že ty pěti- a vícekusové přihlášky nebudou aktuální, ale zatím z nikoho nic konkrétního nevypadlo. Kéž bych se mýlil ...

gotzila
Příspěvky: 103
Registrován: 08 bře 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od gotzila »

Měl bych taky zájem o testovací Lp desku. Moc děkuji.

Uživatelský avatar
bobolix
Příspěvky: 69
Registrován: 24 led 2012 22:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od bobolix »

Dobří lidé, musí se v tom udělat trochu pořádek. Ačkoli sice již existuje jakýsi seznam zájemců, pokládám za nutné jej aktualizovat, přinejmenším kvůli nyní již víceméně realistické ceně. Taktéž obsah desky bude poněkud odlišný od toho, co jsem kdysi kdesi publikoval. Na základě reakcí odtud i odjinud bude důraz kladen na poslechové nastavování. Takže na desce budou nějaké ty šumy, něco z toho použitelné i pro nastavení azimutu, signál pro nastavení síly na hrot a antiskatingu, signál pro test dolní rezonance raménka, možná něco na odchycení ohybových rezonancí raménka, signál pro sejmutí frekvenční charakteristiky, kolísání, prázdný track pro test odstupu a možná ještě něco, pokud se to tam vejde.

Cenu se pokusíme stlačit dolů co to jen půjde, ale předběžně raději počítejte s těmi 250 Kč, do těch by se to mělo vejít skoro určitě.

Je zapotřebí, aby se mi všichni zájemci znovu přihlásili, a to tak, že cestou soukromé zprávy přes toto fórum, kde nechť uvedou: Počet kusů, celé jméno, adresu, e-mail, případně telefon.

Je mi jasné, že strkám hlavu do oprátky, ale jinak to asi nepůjde. A je také samozřejmě jasné, že pokud se nesejde dostatečný počet, deska nebude. V krajním případě bych se pokusil sehnat nějakého obchodního partnera, ale pak by se musela stanovit trochu jiná pravidla hry, poněvadž zadarmo do toho nikdo nepůjde. Možná by to mohlo být tak, že by byla jedna cena pro přihlášené, kteří by zaplatili předem, a druhá - samozřejmě vyšší - pro normální prodej. Ale to jsou zatím jen teoretické úvahy.

panda
Příspěvky: 275
Registrován: 28 zář 2010 00:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od panda »

bobolix píše: Dobří lidé, musí se v tom udělat trochu pořádek....
Cenu se pokusíme stlačit dolů co to jen půjde, ale předběžně raději počítejte s těmi 250 Kč, do těch by se to mělo vejít skoro určitě.
.....
Je zapotřebí, aby se mi všichni zájemci znovu přihlásili, a to tak, že cestou soukromé zprávy přes toto fórum, kde nechť uvedou: Počet kusů, celé jméno, adresu, e-mail, případně telefon.
.....
Tohle by se ovšem mělo patřičně zvýraznit, mohu-li požádat moderátory, tak i někde v hlavičce fóra. Mnoho lidí se zapsalo do seznamu, předpokládají, že je to tím vyřešeno a jenom čekají na zprávu, kam zaslat peníze.
Třeba nemají čas každý den sledovat internetová fóra.

Od moderátora: To je jediné co mohu udělat - do hlavičky fóra může psát pouze administrátor, já oprávnění nemám.

hiramo45
Příspěvky: 1
Registrován: 12 črc 2012 12:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od hiramo45 »

Zdravím všetkých priaznivcov analogu. Som na tomto fóre krátku dobu. Zaujala ma táto téma vydania testovacej dosky
i keď mám doma dosky čo vydal HIFI klub a tiež SUPRAPHON-STEREOFONIE-1,2, rád by som si túto dosku objednal.
Priaznivec hifi-hiramo45 Moja adresa-amos45@zoznam.sk

Uživatelský avatar
bobolix
Příspěvky: 69
Registrován: 24 led 2012 22:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od bobolix »

hiramo45 píše:Zdravím všetkých priaznivcov analogu. Som na tomto fóre krátku dobu. Zaujala ma táto téma vydania testovacej dosky
i keď mám doma dosky čo vydal HIFI klub a tiež SUPRAPHON-STEREOFONIE-1,2, rád by som si túto dosku objednal.
Priaznivec hifi-hiramo45 Moja adresa-amos45@zoznam.sk
Do súkromnej zprávy, please !

BTW, zatím je poptávka po asi tak 50 kusech, takže slabota, vážení ...

... ale pokud budete mít zájem, mohu to vydat na DVD a vydlabat si to do novoduru můžete sami ...


gotzila
Příspěvky: 103
Registrován: 08 bře 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od gotzila »

gotzila píše:Měl bych taky zájem o testovací Lp desku. Moc děkuji.
meil:vana1953@seznam.cz Nějak se v tom nevyznám, myslím si že je to víc než 50 kusů,ale zkusil jsem to. Ještě jednou měl bych zájem o 1 testovací lp desku.

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Gotzilo-Bobolixovi do sz.

panda
Příspěvky: 275
Registrován: 28 zář 2010 00:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od panda »

DRVOŠTĚP píše:A tohle už neplatí ? https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... kOVE#gid=0
Nestálo by za úvahu vzít to z druhého konce a kontaktovat lidi, kteří se zapsali do tohoto seznamu ?
Možná už to vzhledem k průtahům mnozí vzdali, ale když jim svitne nová naděje, rádi se připojí.

petrL
Příspěvky: 1363
Registrován: 22 črc 2008 08:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od petrL »

No jo, Češi. Jak dojde na lámání chleba, tak couvnou... A pro retardované hifisty by se mělo vysvětlit, co je to "soukromá zpráva."

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Počkal bych,jsou prázdniny a občané si užívají volna.A v září se to rozjede (ke strojům!!!) a snad to už konečně vyjde. *2thumbsup* *2thumbsup* *2thumbsup*

lubin
Příspěvky: 560
Registrován: 13 pro 2008 14:32
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Testovací deska HiFi názory

Příspěvek od lubin »

Také bych nechal trochu víc času....nemám problém vzít třeba 2-3kousky, ať máme potřebný počet (když to udělá více lidí). Však on se někdo jistě najde, kdo si ji pak rád koupí....vinyl přece neumírá :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů