BV A300 SE

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
BVa
Příspěvky: 2811
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od BVa »

Lebo bez DO sa to nedá ovládať, a je to typ, ktorý už nemám k dispozícii.

Křeček
Příspěvky: 360
Registrován: 04 zář 2008 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od Křeček »

BVa
Pane Bunta, budete letos v březnu vystavovat na H-E Praha 2009?
Popř. nedošlo od našeho brněnského rozhovoru k nějakému posunu v možnosti slyšet Vaše výrobky někde v Čechách? Děkuji za info.

Uživatelský avatar
Svensound
Příspěvky: 543
Registrován: 17 dub 2008 16:12
Kontaktovat uživatele:

BV A300 SE

Příspěvek od Svensound »

Pánové, není v Praze vlastník tohoto výborného zesilovače? Rád bych položil ucho.

combos
Příspěvky: 21
Registrován: 04 úno 2009 12:55
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od combos »

výborného zesilovače

Podle čeho soudíš že je to výborný zesilovač?
Naposledy upravil(a) combos dne 19 úno 2009 11:53, celkem upraveno 1 x.

combos
Příspěvky: 21
Registrován: 04 úno 2009 12:55
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od combos »

Taky se mi totiž zamlouvá

Uživatelský avatar
Svensound
Příspěvky: 543
Registrován: 17 dub 2008 16:12
Kontaktovat uživatele:

BV A300 SE

Příspěvek od Svensound »

Stačí se podívat na jeho Dual-mono kontrukci, použité součástky a parametry. Zvuk BVaudio znám X let. Klasický detailní, masivní zvuk. Výkon je také dostačující. Ve své cenové kategorii je to BOMBA! Navíc firma BVaudio se svým zákazníkům věnuje na 100% / kvalitní servis i konzultace /. No a koneckonců "Made in Europe"!
Abych nezapomněl, samozřejmě je výborný i " gigant " Vincent SV-234 / má své vlákno /.

Křeček
Příspěvky: 360
Registrován: 04 zář 2008 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od Křeček »

combos
Poloaktivní řešení BVa jsem slyšel v Brně - přesně můj šálek čaje. Světlý, detailní zvuk, uměřené a krásně čitelné basy. V kombinaci s preampem DISPRE II. pro mne jasně nejlepší zvuk brněnské soboty.

svensound
Hrozně rád bych zkusil porovnat koncové zesilovače BVa vs. DPA v kombinaci se svým preampem GTH-1. A třeba právě na nových regalových monitorech GURU. Tam by bylo asi slyšet mnohem vic, než na Skrblíkových reagálech QLN (na které ale v jejich cenové nedám dopustit !!!).

merhaut

Re: BV A300 SE

Příspěvek od merhaut »

Ad "V kombinaci s preampem DISPRE II pro mne jasně nejlepší zvuk brněnské soboty." - škoda, že jsem tam nebyl, a škoda, že ti, co mi soukromě referovali podobné dojmy, nenacházejí "odvahu" (spíše nemají chuť čelit dehonestacím) hodit svůj názor do placu sem, anebo na slovanet. O to větší díkec.

bohus
Příspěvky: 518
Registrován: 19 dub 2008 13:27
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od bohus »

to Křečík :
Můj BV A300SE má kluk u Domažlic. Určitě to budeš mít blíž, než do Trnavy.

MilanTuma
Příspěvky: 168
Registrován: 24 dub 2008 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od MilanTuma »

Co se týče THD a IMD měření, tak BV AUDIO to umí špičkově. Takhle to umí jen Dudek a snad i Bryston.
Zvukově to bude asi super.

bohus
Příspěvky: 518
Registrován: 19 dub 2008 13:27
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od bohus »

Byl a vlastně stále ještě jsem vlastníkem BV A300SE a již jsem se k němu vyjadřoval v několika tématech. Vlastnil jsem kdysi zesilovač NAD a hledal jsem dlouho něco jiného (finančně né moc náročnějšího) až jsem se dostal k BV A300SE. Byla a je to pro „mé“ uši moc dobrá mašinka.
Nezkresluje, je dostatečně silný a velmi dynamický. Nechybí mu nic na basech, středech ani na výškách.
Mnoho lidí mi jej vymlouvalo a našeptávalo mi prodej. Ač jsem měnil železa v sestavách několikrát, tak jsem BV A300SE několikrát odstavoval, ale opět do sestav zase zařazoval. K prodeji jsem se nikdy neodhodlal, neboť dle mého názoru je to opravdu vydařený zesilovač.
Má jej sice v pronájmu kluk v Domažlicích, ale to jen proto, že se mi jako druhá sestava naskytla koupě dříve vysnívaného PRIMARE a A300SE mi bylo líto nechat ladem nevyužitý. Jakmile se však druhý kluk osamostatní a já zpacifikuji jeho pokoj(což doufám bude už brzy), tak A300SE pokmitá okamžitě zpátky.
Neumím moc umělkovaně psát co jak hraje a plno těch kudrlinek kolem, ale když vím, že je něco ve své kategorii moc dobré (pro mé uši), tak to prostě budu říkat.

Sycak
Příspěvky: 139
Registrován: 30 črc 2008 11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od Sycak »

merhaut
Sestava BV hrála s DISPRE 2 perfektně. Jestli to bylo v sobotu nejlepší, to nevím, ale klidně ano. Jen kdyby někdo tvrdil, že to bylo lepší s předkem BV, potom by musel být úplně hluchej. Po zapojení kompletní sestavy BV s CD Harman K. se sál z poloviny vyprázdnil. Po výměně CD a předku se všichni vraceli a zavládlo všeobecné nadšení.

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: BV A300 SE

Příspěvek od PMA »

MilanTuma píše:Co se týče THD a IMD měření, tak BV AUDIO to umí špičkově. Takhle to umí jen Dudek a snad i Bryston.
Zvukově to bude asi super.
Bohužel podle THD a IMD se zvuk příliš "předpovědět" nedá, snad jen v případě opravdu katastrofálních měření. Tyto parametry nejsou postačující podmínkou subjektivně dobře hodnoceného zvuku. Obecně udávané parametry, a ani např. sada měření ve Stereophile nestačí k tomu, aby si člověk předem mohl udělat obrázek, zejména ne u přístrojů s "dobrými" měřenými parametry, mezi kterými jsou stále subjektivně obrovské rozdíly.
Pavel Macura Audio

MilanTuma
Příspěvky: 168
Registrován: 24 dub 2008 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od MilanTuma »

PMA
Nevhodně jsem to specifikoval, není to jen o parametrech. Ale líbí se mi zvuk zesilovačů s nízkým THD + IMD.V mé povaze mi něco říká, že zesilovač má zesilovat a ne si přidávat na harmonickejch signál byť i na -60 dB. Ale to berte jako můj názor, který se mi mnohokrát (5x) potvrdil. Např. BV Audio PA 300 SE má při 1 kHz a 1 W do osmi ohmů sudou harmonickou s odstupem přes 100 dB, při 10 watech přes 115 dB. To je skvělé.

bohus
Příspěvky: 518
Registrován: 19 dub 2008 13:27
Kontaktovat uživatele:

Re: BV A300 SE

Příspěvek od bohus »

to PMA a Milan Tůma :
přesně tak! :lol:
*offtopic*
Úpně prd vím o čem v té své čínštině mluvíte, ale když to sedí "mým" uším, tak je to OK a o to snad jde.
Proč všichni jen samá měření a nějaké přitroublé křivky.
PS :
A taky už vím kde třeba jeden phono předzes PMA po poslední phono party skončí. *hura* U mě.
A kdyby takový děla pan Bunta, nebo eskymák, tak je mi to jedno, hlavně ať je nějaká chytrá hlavička vymyslí *thumbs up* .

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů