RMS v televizi - porovnani program vs. reklama

Témata nesouvisející s HiFi, offtopic debaty atd. Ovšem žádné osobní souboje, spory a hádky.
Odpovědět
jacq
Příspěvky: 197
Registrován: 24 lis 2010 10:51
Kontaktovat uživatele:

RMS v televizi - porovnani program vs. reklama

Příspěvek od jacq »

vim, ze je na tom televize spatne, prijde mi ale, ze se posledni dobou situace jeste zhorsila, hlavne ve verejnopravni televizi, tak jsem dneska udelal takove male porovnani a bohuzel se nenasel zadny vitez. vsichni to przni, co dovoli (zrejme) zakon. sice televizi moc nesleduji, ale mozna o to vice mi pak vadi, kdyz se v ni chci na neco podivat a porad musim operovat s ovladanim hlasitosti.
myslim,ze dnes se pocitaji spicky, ktere se nesmi prekracovat. tak bych to zmenil a RMS reklamniho bloku musi byt o 2dB nizsi nez RMS predchoziho poradu.

Obrázek
ct1 - vlevo porad, vpravo reklamni blok

Obrázek
ct1 - vlevo zpravy, vpravo upoutavky

Obrázek
ct24 - vlevo upoutavky, vpravo znelka poradu

Obrázek
ct24 - vlevo zpravy, vpravo porad

Obrázek
tv barrandov - vlevo porad, vpravo reklamni blok

Obrázek
nova - vlevo porad, uprostred reklamni blok, vpravo zpravy

Obrázek
prima COOL - vlevo porad, vpravo reklamni blok s upoutavkami

bh69
Příspěvky: 2034
Registrován: 18 říj 2009 07:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: RMS v televizi - porovnani program vs. reklama

Příspěvek od bh69 »

to je boj s vetrnymi mlyny ... nejsmutnejsi je jak dneska vypada napr. "kulturni" CT2 - nejen reklamy, ale i priserne znelky a donekonecna omylane urvane upoutavky na dalsi programy, titulky s reklamou na jine porady nacpane do probihajiciho poradu ... smutny, kdyz se statni nekomercni stanici snazi byt komercnejsi nez soukrome ..

jacq
Příspěvky: 197
Registrován: 24 lis 2010 10:51
Kontaktovat uživatele:

Re: RMS v televizi - porovnani program vs. reklama

Příspěvek od jacq »

ano, prave jsem rozmyslel, jestli mi nejvice vadi prima COOL, se svym moderne-agresivnim stylem (pravdepodobne to ale pritahuje, hlavne mladsi generaci) nebo ct2, ktera je schopna dat za sebe znelku, upoutavku, reklamu, znelku, upoutavku, teleshopping, upoutavku, znelku, reklamu, upoutavku, znelku. ale asi je situace nejhorsi prave "kulturni" ct2, protoze to je "verejnopravni" program.

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6635
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: RMS v televizi - porovnani program vs. reklama

Příspěvek od dadaft »

tak tak. boj s větrnými mlýny.
mně osobně by stačilo, kdyby aspoň reklamní znělky začínaly nějak přívětivě, abych stačil zareagovat a stáhnout zvuk. kdysi měla Prima takový slušný nájezd, nějaké rolničky cinky-linky...

jacq
no jo, COOL je pro mladé. nicméně ta grafická podoba má svůj šmrnc.
a upoutávky bývají někdy opravdu vtipné...

JJR
Příspěvky: 92
Registrován: 08 úno 2010 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: RMS v televizi - porovnani program vs. reklama

Příspěvek od JJR »

Já jsem to vyřešil STB s HD. Program který mne zajímá začnu nahrávat a koukám se na něco jiného. K původnímu programu se vrátím za cca 30min, nebo i déle a můžu se koukat skoro nerušeně, protože reklamy přejíždím. Pokud mne zastihne reklama na něčem rozkoukaném, tak během vteřiny přepínám jinam na cca 8min, ale na reklamu koukat nebudu, prostě tu chvíli mého života jim nevěnuju !!!

efičák
Příspěvky: 1963
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: RMS v televizi - porovnani program vs. reklama

Příspěvek od efičák »

JJR píše:Já jsem to vyřešil STB s HD. Program který mne zajímá začnu nahrávat a koukám se na něco jiného. K původnímu programu se vrátím za cca 30min, nebo i déle a můžu se koukat skoro nerušeně, protože reklamy přejíždím. Pokud mne zastihne reklama na něčem rozkoukaném, tak během vteřiny přepínám jinam na cca 8min, ale na reklamu koukat nebudu, prostě tu chvíli mého života jim nevěnuju !!!
Výborné řešení.

*thumbs up*

Pro mě problém, protože se u toho musí přemýšlet. 8-)

Zlatý Pan Vajíčko za komárů.

Obrázek

Chápu tržní potřeby a neklid manažerů z utracených milionů, které by nemusely zasáhnout správný cíl, ale tohle zesílení upoutávek je kontraproduktivní.
U soukromých stanic, které se musí "ohánět", je úlitba komerci pochopitelná.

U státní televize reklamu jako takovou odmítám.
Nemusí vysílat nonstop a tím uměle získávat čas pro zákonem povolené procento reklamy.
U nich nejstupidnější.

Propuštění hlasatelů jim zazlívám dodnes.
Saša to málem nepřežil.
Nikdo neumí uvést večerníček a pak poslat děcka do koupelny, jak to uměla Viola.

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6635
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: RMS v televizi - porovnani program vs. reklama

Příspěvek od dadaft »

bh69 píše:nejsmutnejsi je jak dneska vypada napr. "kulturni" CT2 - nejen reklamy, ale i priserne znelky a donekonecna omylane urvane upoutavky na dalsi programy, titulky s reklamou na jine porady nacpane do probihajiciho poradu ... smutny, kdyz se statni nekomercni stanici snazi byt komercnejsi nez soukrome ..
nejen reklamy a tak.
spousta ameriky, ale proč nevidím v nabídce víc filmů maďarských, polských, arménských, iráckých, argentinských atd.?
chybí mi na ČT pořádný filmový klub.

Uživatelský avatar
Fidas
Příspěvky: 752
Registrován: 17 dub 2008 16:44
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: RMS v televizi - porovnani program vs. reklama

Příspěvek od Fidas »

Reklamy neřeším, na TV se dívám málo .. a produkty z reklam bojkotuju. Doporučuji všem :-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti