BURMESTER

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
jouda

BURMESTER

Příspěvek od jouda »

Tak jsem se zase jednou vypravil do studia pana Navrátila, ovšem to jsem neměl dělat. Původně jsem tam šel poslechnout Accordo ve spojení s Luxmanem, který byl ještě před několika okamžiky mou láskou No.1. Jaro na mě ale letos přišlo asi dvakrát - to druhé se dotklo integrovaných zesilovačů, kterých jsem příznivcem. Neměl jsem si nechat pustit hudbu skrze Accorda silené Burmesterem 082, neměl jsem to porovnávat se všemi Luxmany, nýčko mám v hlavě zmatek stejný, jako když jde o ženské *fnuk* Abych to nenatahoval...vůbec vám neřeknu, jak to hrálo. Hezky si to tam zajeďte poslechnout sami! Každopádně předtím rozfofrujte veškeré úspory, protože jakmile je za co pořídít tenhle kus chromu, s největší pravděpodobností jej budete chtít mít doma jako já *fnuk* *fnuk* *fnuk*

Valdes
Příspěvky: 60
Registrován: 17 dub 2008 22:03
Kontaktovat uživatele:

Re: BURMESTER

Příspěvek od Valdes »

Doplním aktuální foto ze studia, aby vážení posluchači byli v obraze...

Obrázek

Více pak najdete zde... http://www.navratilaudio.cz/pr_burmeste ... ester.html

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: BURMESTER

Příspěvek od Zdeny »

Připomíná mi to parodii na jedu větu ze slavného českého filmu:

" mistře, a můj barák byste namaloval? Kterej? No, támhle ten. Ne. A proč ne? Já maluji jen to, co se mi líbí."


Malovat = poslouchat:-)

Ještě, že se mi to vůbec nelíbí....Jinak zvuk nehodnotím, neslyšel jsem.

jouda

Re: BURMESTER

Příspěvek od jouda »

Myslim si, ze live prohlidka by Vas nazor pozmenila. A co teprve, az by to Valda zapnul :!:

boxer

Re: BURMESTER

Příspěvek od boxer »

Hifisti poslouchají především očima, to je známé.

Mě se naleštěný superchromovaný Burmestery nijak extra nelíbí,, ale co naplat,

jinak je to ááááááách.

Mirek
Příspěvky: 83
Registrován: 28 čer 2009 15:36
Kontaktovat uživatele:

Re: BURMESTER

Příspěvek od Mirek »

Slyšel jsem letos v Mnichově komplet sestavu a bylo to jak říká Boxer áááách.....co se týče příspěvku Z. - no coment.

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: BURMESTER

Příspěvek od Zdeny »

Mirek píše:Slyšel jsem letos v Mnichově komplet sestavu a bylo to jak říká Boxer áááách.....co se týče příspěvku Z. - no coment.

Však to po tobě nikdo ani nechce. Mj, buď piš anglickou gramatiku správně a nebo mluv, jak to zobák narost´ .

Já jen, když se podívím na ten dyzajn, tak by to mohlo hrát nejlíp na celým světě, ale je to prostě hnus. A co se MNĚ nelíbí, to bych si prostě kvůli -byť sebelepšímu - zvuku nepořídil.

efendi
Příspěvky: 72
Registrován: 19 srp 2008 20:07
Kontaktovat uživatele:

Re: BURMESTER

Příspěvek od efendi »

podívím na dyzajn *hura*

jouda

Re: BURMESTER

Příspěvek od jouda »

Podle mne se najdou ošklivé hifi výrobky. A podle mne mezi ně tohle nepatří ;)

boxer

Re: BURMESTER

Příspěvek od boxer »

to píšu nahoře


......Hifisti poslouchají především očima... atˇ to hraje třeba nahovno, ale ať je to hlavně hezký.

jouda

Re: BURMESTER

Příspěvek od jouda »

;)

Mirek
Příspěvky: 83
Registrován: 28 čer 2009 15:36
Kontaktovat uživatele:

Re: BURMESTER

Příspěvek od Mirek »

Mj, buď piš anglickou gramatiku správně a nebo mluv, jak to zobák narost´ .
Milý Zdeny, všiml jsem si už dávno, že vášnivě rád poučuješ.....nicméně já tam zapoměl napsat jenom jedno písmenko....a ty, pane chytrý se zkus podívat na některé své příspěvky, kolik ti tam chybí písmen, nemluvě o hodnotném obsahu a to jsi mluvil jak ti zobák narost´ ;)

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: BURMESTER

Příspěvek od Zdeny »

---
Naposledy upravil(a) Zdeny dne 08 čer 2012 06:30, celkem upraveno 1 x.

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: BURMESTER

Příspěvek od Zdeny »

Mirek píše:
Mj, buď piš anglickou gramatiku správně a nebo mluv, jak to zobák narost´ .
Milý Zdeny, všiml jsem si už dávno, že vášnivě rád poučuješ.....nicméně já tam zapoměl napsat jenom jedno písmenko....a ty, pane chytrý se zkus podívat na některé své příspěvky, kolik ti tam chybí písmen, nemluvě o hodnotném obsahu a to jsi mluvil jak ti zobák narost´ ;)
Milý Mirku, ač to vysloveně nepatří do vlákna o přístrojích firmy Burmester, tak ti odpovím. Nemám rád, když někdo hlásá bludy a navíc píše, že je v "tom" odborník. Ty jsi v sesterském vlákně rozjel diskuzi o žulách a vápencích,ale psal jsi tam dost nesmysly, na které mi nedalo, než zareagovat, což se ti logicky nelíbí:-) Ale bohužel, to je tvůj problém.

Chytrý jsem tak nějak normálně, ale když nevím, jak psát v jazyce jiném, než mateřském, tak to nečiním. Poučuješ ty mě, ale mne a me ti evidentně dělá potíže.Mrkni do pravidel českého pravopisu, jak se píše slovo "zapomněl" :-) Já píšu rychle a proto je v mých textech opravdu milion překlepů, ale nejsou tam gramatické hrubé chyby. To je ten základní rozdíl , chápeš?
Ty nejen, že neznáš anglickou gramatiku, ale evidentně ti chybí a základy gramatiky české :-) Měl bys jít trochu do sebe, než začneš kritizovat. A propos, nastuduj si kapitolu o mramorech a obecně o vápencích:-)
Tak zdravstvuj ,moloděc...

Doufám, že při své inteligenci nebudeš tuto diskuzi, kterou já tímto považuji za uzavřenou, nadále v tomto vlákně rozvíjet:-)))

sekal
Příspěvky: 1488
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: BURMESTER

Příspěvek od sekal »

Skloňování osob. zájmena já (nejen) v tomto vlákně dělá problémy více lidem Zdeny, jak jsi si možná povšiml..:mrgreen: Nad to se ale musíš povznést, protože jde přec o obsah a nikoliv o formu...;)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host