SINUS AUDIO

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sany
Příspěvky: 301
Registrován: 28 úno 2009 07:42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

SINUS AUDIO

Příspěvek od Sany »

http://www.sinusaudio.com/index.php/pro ... -amplifier Novinka ze Slovenska za 10 000 eur.

tujatuja
Příspěvky: 625
Registrován: 07 črc 2011 22:59
Kontaktovat uživatele:

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od tujatuja »

Vzhled přístroje působí neadekvátně k jeho ceně. Ty zářící měřáky by se hodily tak k přístroji za desetinu prodejní ceny.

Je to škoda, protože nový výrobce má zjevně ambice nabídnout mimořádně kvalitní zesilovač .....

Uživatelský avatar
lechos
Příspěvky: 5400
Registrován: 09 pro 2008 08:34
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od lechos »

Dobře...pro každý obchod musí být dva: jeden co nabízí a druhý co platí. Takového vola ovšem hledej s baterkou za bílého dne...

sekal
Příspěvky: 1488
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od sekal »

:mrgreen:

Uživatelský avatar
Sany
Příspěvky: 301
Registrován: 28 úno 2009 07:42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od Sany »

Desing bych až tak neřešil, ten se dá dopilovat, ale začínat s novým výrobkem a neznámou firmou na této ceně, to by tento přístroj opravdu musel nabídnout něco naprosto vyjimečného a tomu se mi moc nechce věřit (osobní názor-mohu se škaredě mýlit). Myslím že jsme už všichni slyšeli nesčetněkrát opakovanou pohádku o zázračném přístroji za neskutečnou cenu a pak.... Rád bych se mýlil už proto že tento retro desing miluji a cenová hranice je ještě pro opravdového nadšence únosná a za tu cenu mít doma špičku která by převálcovala konkurenci o 100% dražší by se vyplatilo ale osobně už na zázraky nevěřím. Ještě krátké video: https://www.youtube.com/watch?v=moGMAALICbo

S499_1023
Příspěvky: 1371
Registrován: 21 říj 2008 18:07
Kontaktovat uživatele:

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od S499_1023 »

Sany: A ta diskuse v pozadí o absolutní kontrole, neagresivitě a čistotě jsou pokusem o podprahovou reklamu :mrgreen: ? Když se podívám na ceny BVa, CustomWorks a podobně, tak cena od někoho, kdo se poprvé objevil na trhu, se dá definovat jedině židovským výrazem "chucpe". A dezén mi přijde jako obšlehlý
MekIntoš z konce osmdesátek. Zrovna ty budíky mi nevaděj.

Fox25
Příspěvky: 131
Registrován: 15 lis 2014 12:27
Kontaktovat uživatele:

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od Fox25 »

Mě se ten vzhled líbí, akorát by ty budíky nemuseli tolik svítit, ale fotka může zkreslovat. To video je fajn, ale akorát říká že silič funguje, nic víc, raději bych viděl foto vnitřku a nějaká měření.

S499_1023
Taky mi cena přijde mírně řečeno mimo.

petrL
Příspěvky: 1363
Registrován: 22 črc 2008 08:47
Kontaktovat uživatele:

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od petrL »

O vzhledu jsem psal na slovanet - provedení je nevyvážené, přední panel profesionální, zbytek garáž (DIY). Zadní panel vůbec vypadá jak maturitní práce od nějakého studenta. Pak ještě jejich kecy, že šasi neobsahuje žádný ohýbaný plech - ale to je právě výhodné a typické pro garážisty! Plech neohnete na koleně.

Ale to je celkem jedno. Pracháči, na které firma míří, ovykle vkus nemají, stačí jim, když to je drahé. A že si nenajdou zákazníky bych se taky nebál, těch zbohatlíků bez vkusu je i na Slovensku hodně.

blesk666
Příspěvky: 882
Registrován: 03 dub 2013 16:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od blesk666 »

prevedenie skrine je excelentne o to sa netreba bat (mal som ho v rukach). navyse funkcne kvoli chladeniu.

tujatuja
Příspěvky: 625
Registrován: 07 črc 2011 22:59
Kontaktovat uživatele:

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od tujatuja »

Vážení pánové, jediné, k čemu se můžeme momentálně vyjádřit, je vzhled přístroje na obrázku.

K ostatnímu (včetně ceny) se můžete vyjadřovat, až budete mít příležitost přístroj na vlastní oči a uši vyzkoušet. Jinak si jenom cintáte tričko.

Uživatelský avatar
Sany
Příspěvky: 301
Registrován: 28 úno 2009 07:42
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od Sany »

tujatuja píše:Vzhled přístroje působí neadekvátně k jeho ceně. Ty zářící měřáky by se hodily tak k přístroji za desetinu prodejní ceny.
tujatuja píše:K ostatnímu (včetně ceny) se můžete vyjadřovat, až budete mít příležitost přístroj na vlastní oči a uši vyzkoušet. Jinak si jenom cintáte tričko.
*2thumbsup*

lubos
Příspěvky: 211
Registrován: 21 dub 2008 11:56
Kontaktovat uživatele:

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od lubos »

blesk666, takže sa ti zosilňovač zvukom páčil

http://www.sinusaudio.com/images/Review ... ion_01.pdf

whisp
Příspěvky: 95
Registrován: 02 dub 2015 20:19
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od whisp »

Fakt "kvalitná" recenzia. Recenzent sa ani neobťažoval napísať s akými repro to testoval. Zvyšok reťazca bol asi tiež nepodstatný. Proste kúpte si Sinus audio a hrá to samé. Jak sviňa. (nepočul som možno to fakt hrá jak sviňa ale takéto recenzie im spravia viac škody ako osohu)

blesk666
Příspěvky: 882
Registrován: 03 dub 2013 16:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od blesk666 »

Recenzia ako som už inde písal neporovnáva a nehrá sa na to čo nie je - teda rozhodne to nie je slepý ABX test.
pozitívne na časopise High & Stlyle že ho vlastni človek čo nie je odkázaný na to aby sa tam písali marketingové blaboli pre tých čo sú ochotní zaplatiť za reklamu len ak budú pochváleni. Pre mna je to možnosť si doma v podmienkach čo poznanam vypočuť zaujímavé prístroje. Píšem ako chcem a texty sú prakticky v pôvodnej podobe. Kedze v hifi je nekonečne veľa premenných (včítane individuality človeka) že po rokoch sa mi javí absolútne zbytočne vynášať rezolútne vyhlásenia. V podobnom duchu som hodnotil aj Accuphase E600 aj Sinus Audio Emotion-nemám ani univerzálne ucho ani absolútny etalon zbytok aparátu (na tom sa asi tiež tažko zhodneme aký má byt) ani upravený akusticky priestor. Dane skladby a momenty vo mne pri posluchu vyvolali pozitívne a výrazne emocie a to považujem za nevyvratitelne a pre mna podstatne. ešte raz zdôrazňujem je to subjektívna recenzia a nie je v nej napísane nič viac ako leží na papiery. aparát mám CA Stream Magic 6, Sony XA50 ES, BV Audio P1SE, BV Audio PA300SSE, B&W Matrix 801 S2. Káble profi Tasker, Supra tienené k prístrojom a strcene v Supra "psovi" verzia mkII (a vždy aj nejaké High End-isticke pre porovnanie, aktuálne TOP model od Chord k bedniam aj XLR). Aparát považujem za dostatočne neutrálny a hlavne dostatočne mne známy aby som zaregistroval zmeny k lepšiemu aj horšiemu. Počúvam veľmi rôznu hudbu a ziadny aparát cely jej záber nedokáže zahrať všetku dobre či nahraté dobre je alebo nie. Hudbu ale kvôli hifi meniť nebudem pretože počúvam predovšetkým ju a hifi je len prostriedok. Aspoň pre mna to tak je a to sa snažím zdeliť aj ľudom. Na objektivite sa tu totiž nedokáže zhodnúť ani skupinka konštruktérov ani skupinka z Brna ani ti čo sú schopní kupovať nové prístroje kus za +10tis EUR. Preto to tak vidím.

blesk666
Příspěvky: 882
Registrován: 03 dub 2013 16:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SINUS AUDIO

Příspěvek od blesk666 »

Aby ešte nevznikali nezmyselne konšpirácie. Živím sa niečim úplne iným kde zarobím za dany čas strávený s testom minimálne raz toľko a žiadne iné benefity z toho neprijímam a odmietam (pre predstavu za recenziu Sinus Audio audio som dostal cca 40Eur - jedno ako napísanú- je to podľa počtu znakov). Záleží mi ďaleko viac na tom aby existoval nezávislý časopis o Hifi. v minulosti keď som bol hifi hlboko nadseny a bol som oveľa mladší v začiatkoch take dokázali byt časopisy Watt, Audio Video Revue a možno nejakú dobu aj Stereo a video. Vcelku by má tešilo keby to mladší mali možnosť zažiť ako ja, bolo to pre mna skutočne krásne. Spôsobom testu som robil test zosikov do 1800Eur tam to je tak robené kto chce si to nájde (bodovým hodnotením)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host