Integrovaný elektronkový zesilovač Edgar TP-105VR

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Uživatelský avatar
Dragon
Příspěvky: 98
Registrován: 24 pro 2008 09:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Integrovaný elektronkový zesilovač Edgar TP-105VR

Příspěvek od Dragon »

Nové výrobky od firmy CANOR (bývalý EDGAR) sú na vypočutie v BANSKEJ BYSTRICI v predajani BIS AUDIO. A taktiež je tam 105 VR o ktorej tu písal Aleš recenziu. K inštalácií ma prizval majiteľ,konštruktér a kamarát Zdeno Brězovjak. Po prvom posluchu musím povedať, že za tie prachy čo to stojí to hrá parádne. Perfektný priestor či Ľ-P ale aj P-Z, na túto cenovú kategóriu ma prekvapilo perfektné podanie stredov (veľká prirodzenosť, dobrá farba a dynamika nástrojov, vynikajú ľudský hlas) výšky taktiež perfektné. Na basoch bolo cítiť, že sú pomalšie, ale presnosť bola na dobrej úrovni. Jednoducho to šiapalo a išla z toho "muzika". Za tie prachy vynikajúce hrajúce a aj pekne vyzerajúce. Aj spracovanie stroja je výborné. Kto má možnosť chodte si vypočuť.


Obrázek
Obrázek

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Integrovaný elektronkový zesilovač Edgar TP-105VR

Příspěvek od Peer »

No a jaké jsou ceny těch zázraků?

adrian

Re: Integrovaný elektronkový zesilovač Edgar TP-105VR

Příspěvek od adrian »

Zo 6L6GC odporucam vyskusat lampy 6p3s-e - hram na nich na CS-660p ,zvuk je presny,detailny,hlas je cisto analog, nastroje maju vybornu dynamiku,kresbu + vyborny priestor *palec*

efičák
Příspěvky: 1963
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Integrovaný elektronkový zesilovač Edgar TP-105VR

Příspěvek od efičák »

Adrian, čteš archiv. *thumbs up*
Lampáče Tě chytily, když se najde ten správný zvuk, je to radost.

Obrázek

Uživatelský avatar
Prospero
Příspěvky: 2073
Registrován: 08 led 2012 17:12
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Integrovaný elektronkový zesilovač Edgar TP-105VR

Příspěvek od Prospero »

@ efi:
Ja myslim, ze adrian uz nasel. :D

@ adrian:

Vim o cem pises a tesim se s tebou, ze jsi se zvukem spokojeny.
S „Lebenem“ jsi rozhodne chybu neudelal….„CS 660p“ jsem zatim jeste neslysel, ale uz i jejich „drobecek“ „CS 300“ je, s dobre zvolenymi reproduktory, zvukove velmi krasny a ani kvalita jeho provedeni neni nijak podprumerna. Je to proste lampac, jak ma byt a krome highendovych „vsevedu“ z Ceske kotliny je u zakazniku ve svete oblibeny. (Ti ho ale take take videli a slyseli….! ;) )
Myslim, ze se tu ani nemusis bat otevrene napsat, ze se ti jeho zvuk libi, nebo dokonce, ze te okouzlil, „Klub netopýru“ se, nastesti, profiluje jinde….. :mrgreen:
(A klidne o tom muzes zalozit i nove vlakno, tady jsme trochu *offtopic* )

P.S: Zkouseni ruznych lamp je u “lampacu” naprosto normalni (rika se tomu “tube rolling”) a nekdy byva zvukove velmi prinosne. *thumbs up*

adrian

Re: Integrovaný elektronkový zesilovač Edgar TP-105VR

Příspěvek od adrian »

Prospero píše:@ efi:
Ja myslim, ze adrian uz nasel. :D

@ adrian:

Vim o cem pises a tesim se s tebou, ze jsi se zvukem spokojeny.
S „Lebenem“ jsi rozhodne chybu neudelal….„CS 660p“ jsem zatim jeste neslysel, ale uz i jejich „drobecek“ „CS 300“ je, s dobre zvolenymi reproduktory, zvukove velmi krasny a ani kvalita jeho provedeni neni nijak podprumerna. Je to proste lampac, jak ma byt a krome highendovych „vsevedu“ z Ceske kotliny je u zakazniku ve svete oblibeny. (Ti ho ale take take videli a slyseli….! ;) )
Myslim, ze se tu ani nemusis bat otevrene napsat, ze se ti jeho zvuk libi, nebo dokonce, ze te okouzlil, „Klub netopýru“ se, nastesti, profiluje jinde….. :mrgreen:
(A klidne o tom muzes zalozit i nove vlakno, tady jsme trochu *offtopic* )

P.S: Zkouseni ruznych lamp je u “lampacu” naprosto normalni (rika se tomu “tube rolling”) a nekdy byva zvukove velmi prinosne. *thumbs up*
Dakujem za male privitanie...ano,lampy mi ucarovali,som sice v tom novacik,ale o to je ta radost vacsia...prave zahorievam Tung-Sol KT66 New Edition...ked sa zahoria popisem nieco k zvuku ...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host